O NAS

„Podróżować to żyć” (H.Ch.Andersen)

Drogi Kliencie! Korzystając z naszych usług wspierasz pracę osób z niepełnosprawnością, które dają z siebie 110% aby każda podróż sprawiła Ci przyjemność i dostarczyła niezapomnianych wspomnień na całe życie.

Filmik promujący nasze Biuro Podróży „WAKACJE W DOBRYM TEMPIE” w ramach kampanii Województwa Małopolskiego pn. „Małopolska Ekonomia Społeczna – więcej dobra!”

♿ Film w wersji dla osób słabowidzących FILM DOSTĘPNY TUTAJ 

Film w wersji dla osób niedosłyszących FILM DOSTĘPNY TUTAJ
Biuro Podróży „WAKACJE W DOBRYM TEMPIE” powstało z pasji do podróżowania oraz odkrywania ciekawych miejsc. Nasze doświadczenie w organizacji wyjazdów jest związane z wieloletnią działalnością Fundacji „Wyjdź z Domu”.

Nasz zespół tworzą osoby, które wkładają całe serce, zaangażowanie oraz energię w przygotowanie atrakcyjnych wyjazdów.

POZNAJ NASZĄ EKIPĘ!

Basia

Basia

Entuzjastka podróży, z poczuciem humoru. Nie przerażają ją przeciwności na trasie ale wyzwalają pokłady kreatywności w poszukiwaniu skutecznych rozwiązań. Nieważne gdzie podróżuje – ważne z kim bo wszędzie może być pięknie. Lubi odkrywać każde miejsce na nowo. Uważa, że rzeczy niemożliwe nie istnieją gdy praca jest pasją i paliwem napędowym do działania. Uwielbia muzykę, kino oraz serwuje doskonałe wypieki

Damian

Damian

Wyznaczanie celów i systematycznych do nich dążenie realizuje na arenie turystycznej oraz sportowej. Zaraża pozytywną energią oraz wiarą we własne możliwości. Skrupulatność i profesjonalizm w przygotowaniu oprawy graficznej programów wycieczek jest jego znakiem rozpoznawczym. Rywalizacja sportowa nadaje sens jego życiu a marzeniem jest zdobycie medalu paraolimpijskiego w pchnięciu kulą. 

Krysia

Krysia

Oaza spokoju w papierkowym świecie wszelkich formalności. Niezastąpiona i życzliwa w kontakcie z klientem, którego zawsze traktuje profesjonalnie i przyjacielsko. Koncentruje się na rozwoju działalności firmy oraz pozyskiwaniu nowych klientów. Najlepiej relaksuje się na łonie przyrody, w otoczeniu kwiatów które z pasją i zachwytem pielęgnuje.

NASZE ATUTY

 

 • Pasja
  ciekawość poznawania ludzi i miejsc tworzących kulturę, historię oraz tradycję 
 • Doświadczenie
  zdobyte podczas kilkuletniej pracy przy organizacji  wyjazdów w ramach biura podróży oraz wyjazdów fundacyjnych
 • Indywidualność
  dostosowujemy najlepszą ofertę do potrzeb i preferencji klienta
 • Brak barier
  część oferty uwzględnia potrzeby osób z niepełnosprawnością
 • Noclegi
  sprawdzone i dostosowane do potrzeb standardy zakwaterowania

WPIS DO REJESTRU

Biuro Podróży posiada wpis do rejestru organizatorów turystyki o numerze Z/100/2018.2022

Share This