Zapraszamy na wycieczkę objazdową

Szlak Piastowski + Łódź

WAKACJE W DOBRYM TEMPIE

Szlak Piastowski + Łódź

Perełki wyjazdu – (Rogalin, Kórnik, Poznań, Gniezno, Biskupin, Kruszwica, Łódź)

Zapraszamy na trzydniowy wyjazd w trakcie którego zwiedzimy najpiękniejsze „perełki”. Gwarantujemy wspaniałe wrażenia i super atmosferę.
OFERTY NASZEGO BIURA PODROŻY SKIEROWANE SĄ DO WSZYSTKICH OSÓB ZAINTERESOWANYCH ATRAKCYJNYMI WYJAZDAMI – ZARÓWNO OSÓB SPRAWNYCH JAK I Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI!

Ramowy program zwiedzania

Dzień 1 (00.00.2021 r.)

Zbiórka uczestników ok. 23.45, wyjazd z Gorlic. Dojazd do Rogalina ok. godz. 08.00.

 • Zwiedzanie zabytkowego zespołu pałacowo – parkowego rodziny Raczyńskich. W pałacowym Muzeum znajduje się galeria malarstwa, gabinet londyński, galeria antenatów oraz powozownia. Następnie przejazd do Kórnika – zwiedzanie zabytkowej rezydencji rodów Działyńskich i Górków. Zamek słynnej Białej Damy, którego początki sięgają XV wieku a obecny wygląd w stylu angielskiego neogotyku zawdzięcza przebudowie z XIX wieku. Przejazd do Poznania – zwiedzanie z przewodnikiem Ostrowa Tumskiego oraz Starego Rynku. W programie zwiedzania: Ostrów Tumski – Katedra wraz z kryptą (miejsce pochówku pierwszych władców Polski, Złota Kaplica, Kaplica Górków, Kaplica królewska Kościół NMP), Stary Rynek – renesansowy Ratusz, pręgierz z figurą kata, domki budnicze, Pałac Działyńskich, Odwach, Góra Przemysła z Zamkiem Królewskim, studzienka Bamberki, kościół Farny. Obiadokolacja, nocleg

Dzień 2 – (00.00.2021r.)

Śniadanie, wyjazd do Gniezna.

 • W programie zwiedzania: wnętrze Bazyliki Prymasowskiej z Drzwiami Gnieźnieńskimi oraz krótki spacer Traktem królewskim. Następnie przejazd do Biskupina. Zwiedzanie Muzeum Archeologicznego i średniowiecznej osady – najbardziej znanej w Polsce. Przejazd do Kruszwicy, której symbolem jest ceglana, gotycka wieża zwaną „Mysią”, górująca nad okolica ze Wzgórza Zamkowego. Obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3 (00.00.2021r.)

Śniadanie, przejazd do Łodzi.

 • W programie zwiedzania: panoramiczny objazd miasta (obok łódzkiej filmówki oraz Muzeum Kinematografii), wizyta w dzielnicy Księży Młyn, spacer z przewodnikiem po słynnej ulicy Piotrkowskiej (wille, kamienice, słynne pomniki, kościoły, Ławeczka Tuwima, Fortepian Rubensteina, Aleja Gwiazd, Grand Hotel), wizyta w Pałacu Poznańskiego – Muzeum Miasta Łodzi oraz Muzeum Fabryki w Manufakturze (zwiedzanie z lokalnym przewodnikiem). Czas wolny na posiłek własny a następnie wyjazd w drogę powrotną do Gorlic.

Przyjazd w godzinach nocnych.

Przedstawiony plan jest ramowy – kolejność i zwiedzane obiekty mogą ulec zmianie z przyczyn niezależnych od organizatora.

CEL PODRÓŻY:

Rogalin, Kórnik, Poznań, Gniezno, Biskupin, Kruszwica, Łódź.

WYJAZD:

Gorlice, ul. Sportowa 9 (parking przy basenie), w godzinach porannych.

POWRÓT:

Gorlice, ul. Sportowa 9 (parking przy basenie), godziny wieczorne.

REZYGNACJA Z WYJAZDU:

Uczestnik może odstąpić od umowy udziału w każdym czasie, składając pisemne oświadczenie o odstąpieniu osobiście lub za pomocą poczty e-mail.

W przypadku odstąpienia od umowy udziału w terminie 30 dni lub więcej przed rozpoczęciem imprezy turystycznej  uczestnik ponosi koszty w wysokości poniesionych już przez organizatora kosztów – 10% ceny wyjazdu.
W przypadku odstąpienia od umowy udziału w terminie od 29 dni do 14 dni przed dniem rozpoczęciem imprezy turystycznej  uczestnik ponosi koszty w wysokości 60% ceny wyjazdu.
W przypadku odstąpienia od umowy udziału w terminie krótszym niż 14 dni przed dniem rozpoczęciem imprezy turystycznej uczestnik ponosi koszty w wysokości 90% ceny wyprawy.

Więcej informacji w Warunkach Uczestnictwa.

UWAGI:

 • Autobus dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich!
 • Liczba miejsc dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich ograniczona!
 • Osobom o ograniczonej mobilności nie zapewniamy asystentów!

KOSZT WYCIECZKI:

FORMY PŁATNOŚCI:

 • przelewem (preferowane) na konto
  Nazwa: Fundacja Wyjdź z domu
  Adres: ul. Średnie 85; 38-321 Moszczenica
  Nr konta: 74 1240 4748 1111 0010 8329 9233 (Bank PEKAO S.A.)
  Tytuł: Imię i Nazwisko oraz Nazwa i data imprezy
 • kartą płatniczą – w Biurze obsługi klienta, Gorlice, ul. 11 Listopada 27
 • gotówką – w Biurze obsługi klienta, Gorlice, ul. 11 Listopada 27

CENA ZAWIERA:

 • transport klimatyzowanym, dostosowanym do potrzeb osób poruszających się na wózkach autokarem;
 • 2 noclegi w hotelach ***, 2 śniadania, 2 obiadokolacje;
 • usługę przewodnika/ opiekuna grupy podczas całego wyjazdu;
 • zestaw słuchawkowy Tour Guide;
 • ubezpieczenie NNW (NWS+NWI).

CENA NIE ZAWIERA:

 • kosztów realizacji programu turystycznego ( bilety wstępu i opłaty wejściowe, opłaty rezerwacyjne, przewodnicy muzealni, opłaty lokalne).
 • orientacyjny koszt programu turystycznego: ok ………. zł/os – koszt uzależniony od indywidualnego ulg i zniżek.
Zamieszczone zdjęcia pochodzą ze strony: Wikipedia | Pixabay
Share This